0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار ۲ حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Qualification Group C
England
۲
۰
Ukraine
Finished
۱۹:۳۰
Malta
۰
۲
Italy
inprogress
۲۲:۱۵
  Europe Euro Qualification Group J
Luxembourg
۰
۴
Portugal
inprogress
۲۲:۱۵
Liechtenstein
۰
۷
Iceland
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
۲
۰
Bosnia and Herzegovina
inprogress
۲۲:۱۵
  World Friendly International Matches
Russia
۲
۰
Iraq
Finished
۱۸:۳۰
Morocco
۲
۱
Brazil
Finished
۰۱:۳۰
Macao
۰
۱
Singapore
Finished
۱۵:۰۰
New Zealand
۲
۱
China
Finished
۰۶:۳۰
  Europe Euro Qualification Group H
Northern Ireland
۰
۱
Finland
inprogress
۲۲:۱۵
Slovenia
۲
۰
San Marino
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan
۳
۲
Denmark
Finished
۱۶:۳۰
  Spain LaLiga 2
Eibar
۰
۰
FC Andorra
Finished
۱۵:۳۰
Granada CF
۱
۰
Real Oviedo
Finished
۲۰:۰۰
Las Palmas
۰
۱
Real Sporting de Gijon
inprogress
۲۲:۳۰
Villarreal CF B
۰
۰
SD Huesca
Finished
۲۰:۰۰
Real Zaragoza
۱
۱
Albacete Balompie
Finished
۱۷:۴۵
Ponferradina
۰
۰
CD Mirandes
Finished
۱۷:۴۵
  Japan J3 League
F.C. Ryukyu
۰
۱
Fukushima United FC
Finished
۱۱:۳۰
Kagoshima United
۲
۱
SC Sagamihara
Finished
۰۷:۳۰
Nara Club
۲
۲
Yokohama S.C.C
Finished
۰۷:۳۰
Gainare Tottori
۲
۲
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۷:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
FC Gifu
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۰
۱
Imabari FC
Finished
۰۸:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۱
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۳
۳
Nagano Parceiro
Finished
۰۸:۳۰
Ehime FC
۲
۱
FC Osaka
Finished
۰۹:۳۰
  Egypt League Cup
Pyramids FC
۰
۰
Enppi
inprogress
۲۲:۴۵
El Zamalek
۰
۰
National Bank
inprogress
۲۲:۴۵
  Hong Kong 1st Division
Hoi King
۰
۱
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Wong Tai Sin
۲
۱
Metro Gallery FC
Finished
۱۱:۰۰
Happy Valley
۲
۲
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
South China FC
۳
۰
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
Central & Western
۳
۱
Citizen AA
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۴
۰
Sha Tin
Finished
۱۳:۰۰
  North and Central America CONCACAF Nations League A, Group C
Curacao
۰
۲
Canada
Finished
۰۴:۳۰
  United States MLS
San Jose Earthquakes
۰
۰
Toronto FC
Finished
۰۶:۰۰
Nashville SC
۰
۱
FC Cincinnati
Finished
۰۴:۰۰
Austin FC
۱
۱
Colorado Rapids
Finished
۰۴:۰۰
Real Salt Lake
۰
۴
Saint Louis City SC
Finished
۰۵:۰۰
Charlotte
۱
۱
New York Red Bull
Finished
۰۳:۰۰
Philadelphia Union
۱
۲
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota United
۱
۱
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۱
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۰
۰
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۰:۰۰
Columbus Crew
۶
۱
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
D.C. United (Washington)
۱
۲
New England Revolution
Finished
۰۳:۰۰
Inter Miami CF
۲
۳
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Sporting Kansas City
۱
۴
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
Los Angeles FC
۲
۱
FC Dallas
Finished
۰۶:۰۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Edgeworth Eagles
۰
۱
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۷:۰۰
Lake Macquarie City FC
۱
۳
Charlestown Azzurri
Finished
۰۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group C
Girondins de Bordeaux U19
۱
۳
Avranches U19
Finished
۱۲:۳۰
EA Guingamp U19
۵
۰
USSA Vertou U19
Finished
۱۶:۳۰
Stade Rennais U19
۰
۱
Angers U19
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2. Division
Kolding IF
۲
۱
FC Roskilde
Finished
۱۵:۳۰
Esbjerg F.B.
۲
۰
BK Frem
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paranaense 1
Atletico Paranaense
۰
۰
Maringa PR
inprogress
۲۲:۳۰
Operario PR
۱
۱
FC Cascavel
Finished
۰۱:۳۰
  Australia Football Queensland Premier League
Caboolture
۱
۱
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۰:۴۵
Southside Eagles
۱
۲
Capalaba
Finished
۰۹:۴۵
Western Pride
۲
۵
Surfers Paradise
Finished
۱۱:۳۰
  Ghana Premier League
Asante Kotoko
۰
۱
Medeama
inprogress
۲۱:۳۰
Bibiani Gold Stars FC
۱
۰
Samartex
Finished
۱۸:۳۰
Dreams FC
۱
۰
Nsoatreman FC
Finished
۱۸:۳۰
Great Olympics
۱
۱
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
Aduana Stars
۲
۲
Real Tamale United
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Santamarina Tandil
۰
۰
Club Villa Mitre
Finished
۰۲:۳۰
Ferro Carril Oeste General Pico
۱
۰
San Martin de Mendoza
Finished
۰۱:۳۰
9 de Julio Rafaela
۰
۱
CA Sarmiento de Resistencia
Finished
۰۰:۰۰
Sportivo Belgrano
۰
۱
Sportivo AC Las Parejas
inprogress
۲۲:۳۰
Sol de Mayo
۰
۰
Club Circulo Deportivo
inprogress
۲۲:۳۰
Boca Unidos
۰
۰
Gimnasia y Tiro
inprogress
۲۳:۰۰
Juventud Antoniana
-
-
Crucero del Norte
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Cipolletti
-
-
CA Liniers Bahia Blanca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sol de America de Formosa
-
-
San Martin Formosa
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sportivo Estudiantes
-
-
Juventud Unida Universitario
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Defensores de Belgrano VR
-
-
CA el Linqueno
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Speranza Takatsuki FC (W)
۰
۳
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Panama LPF
Tauro F.C.
۰
۱
UMECIT
Finished
۰۵:۰۰
Deportivo Universitario
۱
۱
Alianza FC Panama
Finished
۰۲:۴۰
CD Arabe Unido
۰
۰
San Francisco FC
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Nacional de Medellin
۱
۱
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۵۰
Deportes Tolima
۲
۱
Atletico Huila
Finished
۰۵:۰۰
Alianza Petrolera
۲
۰
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۰:۴۰
Union Magdalena Santa Marta
-
-
CD Junior FC Barranquilla
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 7
Real Aranjuez
۰
۲
CD Galapagar
Finished
۱۳:۰۰
CF Fuenlabrada Promesas
۰
۳
Las Rozas CF
Finished
۱۲:۴۵
Cuc Villalba
۰
۲
AD Torrejon CF
Finished
۱۳:۰۰
CF Pozuelo de Alarcon
۳
۳
Ursaria
Finished
۱۳:۳۰
CD Canillas
۱
۰
Paracuellos Antamira
Finished
۱۳:۰۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۴
۰
Rayo Vallecano B
Finished
۱۳:۰۰
Getafe B
۰
۱
RSD Alcala Henares
Finished
۱۳:۰۰
CD Mostoles
۰
۱
RSC Internacional FC
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Oyonesa
۲
۰
CD Calahorra B
Finished
۱۸:۳۰
Berceo
۱
۱
Anguiano
Finished
۱۳:۳۰
River Ebro
۲
۰
Racing Rioja CF B
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Vianes
۰
۳
Naxara
Finished
۱۸:۳۰
CDFC La Calzada
۱
۰
Agoncillo
Finished
۱۸:۳۰
Haro Deportivo
۱
۱
Pena Balmaiso CF
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Coruxo CF
۱
۱
Ourense CF
Finished
۱۸:۱۵
Gimnastic Torrelavega
۱
۱
SD Compostela
Finished
۱۸:۳۰
CD Arenteiro
۱
۰
Marino de Luanco
Finished
۱۸:۳۰
Polvorin FC
۰
۱
Union Popular Langreo
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera A Women
Defensores de Belgrano (W)
۱
۲
Banfield (W)
Finished
۱۷:۴۰
River Plate (W)
۰
۰
San Lorenzo (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  World Friendly International Matches U21
Latvia U21
۰
۱
Georgia U21
Finished
۱۷:۳۰
Azerbaijan U21
۲
۰
Slovenia U21
Finished
۱۷:۳۰
Scotland U21
۰
۳
Wales U21
Finished
۱۴:۳۰
  Hungary NB I Women
Puskas FC (W)
۱
۰
Haladas Viktoria (W)
Finished
۱۷:۱۵
Astra Hungary (W)
۳
۰
Ujpest (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Willem II Tilburg
۲
۰
MVV Maastricht
Finished
۱۶:۰۰
Heracles Almelo
۳
۲
FC Den Bosch
Finished
۱۶:۰۰
FC Dordrecht
۰
۰
Helmond Sport
Finished
۱۶:۰۰
Telstar
۱
۰
FC Oss / Top Oss
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie C, Group B
Vis Pesaro 1898
۰
۲
ACD Virtus Entella
Finished
۱۶:۰۰
ASD Torres
۱
۱
AC Ancona
Finished
۱۶:۰۰
Carrarese
۳
۰
Siena 1904
Finished
۱۶:۰۰
San Donato Tavarnelle
۱
۲
Gubbio
Finished
۱۶:۰۰
US Pontedera 1912
۲
۰
Imolese Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Recanatese
۳
۱
Aquila 1902 Montevarchi
Finished
۱۶:۰۰
Lucchese Libertas
۱
۱
Unione Sportiva Fermana
Finished
۱۶:۰۰
Cesena FC
۱
۰
Olbia Calcio
Finished
۱۶:۰۰
US Alessandria 1912
۱
۱
Fiorenzuola
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۰
۲
SD Gama
Finished
۱۳:۱۵
UD Samano
۲
۰
SD Torina
Finished
۲۰:۰۰
CD Guarnizo
۰
۰
Textil Escudo
Finished
۱۳:۱۵
CD Cayon
۲
۰
Castro
Finished
۱۸:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Tung Sing
۲
۱
Double Flower FA
Finished
۰۹:۰۰
Kwun Tong
۱
۳
Sai Kung
Finished
۰۹:۰۰
Lucky Mile
۱
۱
Leaper St Joseph
Finished
۱۴:۰۰
3 Sing FC
۶
۱
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Wanchai SF
۱
۱
Kwong Wah
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۴
۱
FC Suderelbe
Finished
۱۲:۱۵
Uhlenhorster SC Paloma
۵
۲
Hamburger SV III
Finished
۱۲:۱۵
FC Tuerkiye
۰
۰
TUS Dassendorf
Cancelled
۱۴:۳۰
Niendorfer TSV
۳
۰
Union Tornesch
Finished
۱۵:۳۰
TSV Sasel
۵
۰
Buchholz
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
St. George Willawong FC
۰
۲
Magic United TFA
Finished
۱۱:۳۰
Ipswich Knights
۲
۶
Broadbeach United
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria Premier League U21
Melbourne Knights U21
۱
۰
Altona Magic U21
Finished
۰۷:۳۰
St. Albans Saints U21
۱
۱
South Melbourne U21
Finished
۰۹:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۱
۱
Tigres Uanl (W)
Finished
۰۶:۳۰
Pachuca (W)
۷
۲
Tijuana (W)
Finished
۰۲:۳۰
Toluca (W)
۲
۱
Mazatlan FC (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Managua FC
۲
۲
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۵:۳۰
Juventus Managua FC
۲
۲
Matagalpa FC
Finished
۰۲:۳۰
  Guatemala Primera Division
Quiche FC
۲
۲
Deportivo San Pedro
Finished
۰۵:۳۰
Mictlán
۱
۰
Aurora FC
Finished
۲۰:۳۰
Barberena
۱
۱
Deportivo Sanarate
Finished
۲۰:۳۰
Solola
۰
۰
San Juan La Laguna FC
Finished
۲۰:۳۰
Coatepeque FC
۲
۰
Nueva Concepcion
inprogress
۲۱:۳۰
Catarina FC
۰
۰
Deportivo Marquense
inprogress
۲۲:۳۰
  Panama Liga Prom
Panama City FC
۱
۱
Sporting San Miguelito Reserves
Finished
۰۳:۳۰
San Martin FC
۶
۴
CD Centenario
Finished
۰۲:۳۰
Udelas FC
۱
۰
CD Universitario Reserves
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League One
Greenville Triumph SC
۰
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۲:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۰
۰
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۳:۰۰
South Georgia Tormenta FC
۰
۰
Charlotte Independence
Cancelled
۰۳:۰۰
Union Omaha
۱
۰
Forward Madison FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Cyprus First Division Women
Omonia Nicosia (W)
۲
۱
Lakatamia FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Aris Limassol (W)
۲
۲
Karmiotissa Chrysomilia (W)
Finished
۱۱:۳۰
Apollon Limassol FC (W)
۴
۰
Lefkothea Latsion (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
CF Villanovense
۰
۰
Atletico Madrid B
Finished
۱۹:۳۰
U.D. Melilla
۱
۰
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۳:۰۰
Cacereno
۰
۱
AD Union Adarve
Finished
۱۳:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۲
۰
UD Montijo
Finished
۱۳:۳۰
CD Diocesano
۱
۲
Guadalajara
Finished
۱۳:۳۰
CD Atletico Paso
۰
۱
CD Estepona
Finished
۱۴:۰۰
Leganes B
۱
۰
Socuellamos
Finished
۱۷:۳۰
Navalcarnero
۱
۰
Don Benito
Finished
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Polonia Bytom
۲
۰
Chrobry Glogow II
Finished
۱۷:۳۰
Lechia Zielona Gora
۰
۴
Gornik Zabrze II
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Izarra
۱
۱
AD San Juan
Finished
۱۸:۰۰
Sestao River Club
۲
۱
Cirbonero
Finished
۱۹:۰۰
Alfaro
۲
۰
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۸:۳۰
CD Tudelano
۰
۲
Mutilvera
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Primera Federacion Women
DUX Logrono (W)
۲
۱
Real Oviedo (W)
Finished
۱۸:۳۰
CD Juan Grande (W)
۰
۱
Eibar (W)
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Valecano (W)
۳
۰
Cacereno (W)
Finished
۱۵:۰۰
FC Barcelona B (W)
۳
۰
Seccio Esportiva AEM (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
CD Vazquez Cultural U19
۰
۳
Tomares U19
Finished
۱۹:۰۰
Malaga U19
۰
۰
CD 26 de Febrero U19
Finished
۱۳:۳۰
  Africa Africa Cup of Nations U23 Qualification
Zambia U23
۰
۰
Egypt U23
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Carioca 1
Audax Rio RJ
۱
۰
Nova Iguacu FC
inprogress
۲۲:۰۰
  World Friendly Club Matches
FK Qarabag
۱
۲
Galatasaray SK
Finished
۱۹:۳۰
Sportist Svoge
۱
۱
PFC CSKA Sofia
Finished
۱۴:۳۰
Fredrikstad FK
۱
۰
Skeid Oslo
Finished
۱۵:۳۰
CA River Plate
۴
۳
Universidad de Chile
Finished
۰۲:۳۰
SK Slovan Hac
۰
۳
1.ZS Simmeringer SC
Finished
۱۲:۰۰
Jonkopings Sodra
۰
۰
Oskarshamns Aik
Cancelled
۱۵:۳۰
FK Javor Ivanjica
۲
۲
FK Kolubara
Finished
۱۵:۳۰
FC U Craiova 1948
۵
۳
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۶:۳۰
FK Radnicki Nis
۳
۱
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۶:۳۰
ASKO Koettmannsdorf
۰
۲
Spittal
Finished
۱۶:۳۰
Rosenborg BK
۰
۰
FK Haugesund
Finished
۱۸:۳۰
Sweden U21
۰
۰
Colombia U20
Finished
۲۰:۳۰
Blooming
۰
۰
Libertad Gran Mamore
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Bollullos CF
۰
۰
Cordoba B
Finished
۱۹:۳۰
CD Ciudad de Lucena
۲
۱
Club Atletico Espeleno
Finished
۱۳:۳۰
CD Rota
۰
۳
CD Gerena
Finished
۱۳:۳۰
CA Antoniano
۲
۲
Xerez CD
Finished
۱۵:۰۰
Ayamonte CF
۳
۱
Sevilla C
Finished
۱۸:۳۰
  Senegal Ligue 1
Stade de Mbour
۰
۰
SONACOS
Finished
۲۰:۰۰
AS Dakar Sacre Coeur
۰
۰
Guediawaye FC
Finished
۲۰:۰۰
Casa Sport
۱
۱
Generation Foot
Finished
۲۰:۰۰
AS Pikine
۱
۰
US Goree
Finished
۲۰:۰۰
ASC Linguere
۱
۱
ASC Diambars
Finished
۲۰:۰۰
  Turkey 1. Lig
Eyupspor
۰
۱
Caykur Rizespor
Finished
۲۰:۳۰
Bodrumspor
۰
۰
Erzurum BB
Finished
۱۴:۰۰
  North and Central America CONCACAF Nations League B, Group A
Cuba
۰
۰
Guadeloupe
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Antigua & Barbuda
-
-
Barbados
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
NKP Podhale
۱
۰
Wisla Sandomierz
Finished
۱۷:۰۰
Ks Wiazownica
۱
۳
Cracovia Krakow II
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Rudes Zagreb
۳
۱
Orijent 1919
Finished
۱۷:۳۰
NK Solin
۰
۱
Kustosija
Finished
۱۸:۰۰
NK Dugopolje
۱
۲
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۸:۰۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
SF Damaiense (W)
۳
۳
Clube de Albergaria (W)
Finished
۱۷:۳۰
SL Benfica (W)
۰
۱
Sporting (W)
Finished
۱۸:۳۰
Famalicao (W)
۴
۱
Vilaverdense (W)
Finished
۱۵:۳۰
Valadares Gaia FC (W)
۲
۰
CA Ouriense (W)
Finished
۱۷:۳۰
Amora FC (W)
۰
۳
CS Maritimo Funchal (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca U20
Vasco da Gama U20
۲
۱
Nova Iguacu U20
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
SV Hall
۰
۱
SC Kitzbuhel
Finished
۱۲:۳۰
Reichenau
۴
۰
Schwaz
Finished
۱۲:۰۰
WSG Wattens Swarovski Tirol II
۱
۱
FC Kufstein
Finished
۱۲:۰۰
Telfs
۲
۱
SPG Motz/Silz
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 1
Inter Playa del Carmen II
۱
۱
CD Pioneros de Cancun II
Finished
۰۲:۳۰
Campeche FC
۲
۲
Felinos 48
Finished
۰۰:۳۰
  Uruguay Segunda Division
CA Bella Vista
۰
۲
Juventud Piedras
Finished
۰۳:۳۰
Rampla Juniors
۱
۱
CA Progreso Montevideo
Abandoned
۱۹:۰۰
Club Oriental
۰
۰
Uruguay Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Peru Liga 1
Universidad Cesar Vallejo
۰
۲
Sport Huancayo
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Municipal
۲
۰
Union Comercio
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Grau
۱
۲
Alianza Lima
inprogress
۲۱:۳۰
Sporting Cristal Lima
۲
۰
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۰:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Malacateco
۰
۰
Guastatoya
Finished
۰۴:۳۰
  United States USL Championship
Orange County SC
۲
۲
Las Vegas Lights
Finished
۰۵:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۳
۰
Loudoun United FC
Finished
۰۴:۰۰
San Antonio FC
۱
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۴:۰۰
Sacramento Republic FC
۱
۰
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۳۰
Charleston Battery
۳
۰
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۳:۰۰
Oakland Roots SC
۰
۰
Memphis 901 FC
Cancelled
۰۵:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۴
۲
AD San Carlos
Finished
۰۵:۳۰
AD Municipal Grecia
۰
۱
Municipal Perez Zeledon
Finished
۰۰:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
SC Freiburg II (W)
۰
۲
1. FC Nurnberg (W)
Finished
۱۲:۳۰
SC Sand (W)
۱
۳
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۲:۳۰
RB Leipzig (W)
۳
۰
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۲:۳۰
Turbine Potsdam II (W)
۱
۷
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۲:۳۰
VfL Wolfsburg II (W)
۲
۱
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۲:۳۰
FFC Frankfurt II (W)
۰
۱
FC Koln II (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Rot Weiss Essen U19
۱
۲
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۲:۳۰
Rot-Weiss Oberhausen U19
۲
۱
Viktoria Koln U19
Finished
۱۲:۳۰
Nurnberg U19
۳
۱
FC Ingolstadt 04 U19
Finished
۱۲:۳۰
Bonner SC U19
۲
۶
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۲:۳۰
Werder Bremen U19
۳
۲
FC St. Pauli U19
Finished
۱۳:۳۰
Energie Cottbus U19
۲
۰
Dynamo Dresden U19
Finished
۱۳:۳۰
Preussen Munster U19
۱
۴
VfL Bochum U19
Finished
۱۴:۰۰
Unterhaching U19
۰
۲
1. FC Heidenheim U19
Finished
۱۴:۳۰
SSV Reutlingen U19
۲
۰
FC Augsburg U19
Finished
۱۴:۳۰
SV Meppen U19
۰
۴
MSV Duisburg U19
Finished
۱۴:۳۰
SV Eintracht Trier U19
۲
۳
Karlsruher SC U19
Finished
۱۴:۳۰
Viktoria Berlin U19
۱
۳
Hertha Zehlendorf U19
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Primera Division Women
Deportivo Alaves (W)
۱
۲
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۳:۳۰
Levante Las Planas (W)
۲
۲
Madrid CFF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Valencia (W)
۱
۳
Alhama CF (W)
Finished
۱۷:۳۰
Levante UD (W)
۴
۱
Real Sociedad (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Buyukcekmece Tepecikspor
۲
۱
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kepez Belediye Antalya
۰
۱
Cankaya FK
Finished
۱۴:۳۰
68 Yeni Aksaray Belediyspor
۳
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Mus Spor
۱
۱
Efeler 09 FK
Finished
۱۴:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۰
۱
Sapanca Genclikspor
Finished
۱۴:۳۰
  England Super League Women
Manchester City (W)
۲
۰
Chelsea (W)
Finished
۱۵:۱۰
Reading FC (W)
۲
۲
Brighton & Hove Albion (W)
Finished
۱۶:۳۰
Aston Villa (W)
۵
۰
Leicester (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SV Westfalia Rhynern
۰
۱
SF Siegen 1899
Finished
۱۶:۳۰
FC Eintracht Rheine
۲
۲
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۶:۳۰
Sportfreunde Lotte
۳
۰
TuS Erndtebruck
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Gievenbeck
۲
۲
ASC Dortmund
Finished
۱۶:۳۰
SC Paderborn 07 II
۳
۰
Delbrucker Sc
Finished
۱۶:۳۰
FC Gutersloh 2000
۴
۱
SV Schermbeck
Finished
۱۶:۳۰
TuS Ennepetal
۲
۲
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۷:۰۰
Finnentrop / Bamenohl
۱
۲
SC Preussen Munster II
Finished
۱۷:۰۰
  Africa Africa Cup of Nations Qualification Group H
Lesotho
۰
۲
Zambia
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
VfR Garching
۱
۱
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۶:۳۰
Turkspor Augsburg
۲
۱
TSV Landsberg
Finished
۱۵:۳۰
TSV Schwaben Augsburg
۳
۱
TSV Nordlingen
Finished
۱۵:۳۰
  Indonesia Liga 1
Barito Putra
۳
۰
PSIS Semarang
Finished
۱۷:۰۰
  Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix
۰
۰
Boston River
Finished
۱۶:۳۰
Montevideo Wanderers
۳
۰
Club Atletico Cerro
Finished
۰۰:۴۵
  Brazil Paraense
Castanhal
۲
۰
FC Caete
Finished
۱۶:۳۰
Cameta Sport Club
۱
۲
Tuna Luso PA
Finished
۱۶:۳۰
Tapajos FC PA
۱
۰
Bragantino PA
Finished
۱۶:۳۰
Aguia de Maraba
۰
۰
Independente PA
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Elite One
PWD Bamenda
۱
۱
Djiko FC de Bandjoun
Finished
۱۶:۳۰
Fauve Azur Elite
۰
۲
Bamboutos
Finished
۱۸:۳۰
Canon Sportif de Yaounde
۱
۰
Cotonsport de Garoua
Finished
۲۰:۳۰
Fovu de Baham
۲
۱
Les Astres
Finished
۱۸:۳۰
Yong Sp. Academy
۲
۲
Gazelle FA de Garoua
Finished
۱۹:۳۰
  Wales Women Premier League
Swansea City Ladies AFC (W)
۳
۰
Cardiff Metropolitan (W)
Finished
۱۶:۳۰
Barry Town (W)
۰
۲
Aberystwyth Town (W)
Finished
۱۶:۳۰
Cardiff City (W)
۳
۱
The New Saints (W)
Finished
۱۶:۳۰
Abergavenny (W)
۱
۵
Pontypridd Town (W)
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Lens U19
۱
۲
USM Saran U19
Finished
۱۶:۳۰
Lille OSC U19
۱
۰
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۶:۳۰
Amiens U19
۱
۱
USL Dunkerque U19
Finished
۱۶:۳۰
JA Drancy U19
۱
۰
SM Caen U19
Finished
۱۶:۳۰
Stade de Reims U19
۲
۱
Montfermeil U19
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Liverpool Feds LFC (W)
۰
۱
Huddersfield Town (W)
Finished
۱۶:۳۰
Derby County (W)
۰
۲
Nottm Forest (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga North
TSV Havelse
۲
۲
FC St. Pauli II
Finished
۱۵:۳۰
Bremer SV
۱
۱
VfV Borussia 06 Hildesheim
Finished
۱۶:۳۰
  England Championship Women
Coventry United (W)
۰
۱
Birmingham City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Crystal Palace (W)
۱
۰
Blackburn Rovers (W)
Finished
۱۴:۳۰
Charlton (W)
۲
۲
Sunderland (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sheffield United FC (W)
۲
۳
Lewes FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Durham (W)
۳
۰
London City Lionesses (W)
Finished
۱۴:۳۰
Southampton (W)
۰
۱
Bristol City (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
Banik Kalinovo
۱
۱
Partizan Bardejov
Finished
۱۶:۰۰
MFK Snina
۱
۱
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۶:۰۰
FK Svidnik
۰
۰
MFK Vranov nad Topl'ou
Finished
۱۶:۰۰
  Tunisia Ligue 1
ES Hammam Sousse
۵
۱
AS Slimane
Finished
۱۶:۰۰
Bizertin
۳
۰
ES Metlaoui
Finished
۱۶:۰۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
۱
۱
Stade Tunisien
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede
۳
۰
Dornbreite
Finished
۱۵:۳۰
SV Frisia 03
۰
۰
SV Gw Siebenbaumen
Finished
۱۵:۳۰
SV Todesfelde
۱
۰
FC Kilia Kiel
Finished
۱۵:۳۰
VfB Lubeck II
۴
۲
TSB Flensburg
Finished
۱۵:۳۰
  England League One
Forest Green Rovers
۱
۰
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group B
Metz U19
۱
۱
Nancy U19
Finished
۱۵:۳۰
Le Puy U19
۰
۴
Strasbourg U19
Finished
۱۲:۳۰
Sochaux U19
۴
۱
Clermont Foot Auvergne U19
Finished
۱۲:۳۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۰
۱
FC 93 Bobigny-Bagnolet-Gagny U19
Finished
۱۶:۳۰
Dijon Asptt U19
۲
۵
ESTAC Troyes U19
Finished
۱۶:۳۰
Paris FC U19
۱
۱
AJ Auxerre U19
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 1. Liga Women
AC Sparta Prague (W)
۱
۰
SK Slavia Prague (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Banik Ostrava (W)
۱
۱
Lokomotiva Brno Horni Herspice (W)
Finished
۱۴:۳۰
FK Dukla Praha (W)
۲
۴
FC Slovacko (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
OKS Swit Skolwin
۳
۱
Stolem Gniewino
Finished
۱۷:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 2
ASK Olympiakos Volos
۱
۰
Edessaikos
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Iraklis Larisas
۰
۳
Larissa FC
Finished
۱۵:۱۵
Thesprotos
۰
۲
Panserraikos
Finished
۱۵:۱۵
Diagoras Rodos
۰
۱
Apollon Pontou FC
Finished
۱۵:۱۵
Niki Volou
۲
۰
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۵:۱۵
  France Division 2 Women
Clermont Foot (W)
۲
۱
Montauban (W)
Finished
۱۷:۳۰
Le Mans (W)
۰
۱
Lille (W)
Finished
۱۶:۳۰
  France Division 1 Women
Montpellier (W)
۰
۱
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۸:۴۵
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
AD Castro Daire
۰
۲
Leca FC
Finished
۱۷:۳۰
  El Salvador Liga Feminina
Chalatenango (W)
۰
۱
AD Isidro Metapan (W)
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Marte (W)
۱
۰
CD Platense Zacatecoluca (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Colombia Primera B
Real Cartagena
-
-
Barranquilla FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Cortulua
۱
۱
Llaneros FC
Finished
۰۰:۳۰
Real Santander
-
-
Cucuta Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Deportivo Merlo
۰
۲
CA Los Andes
inprogress
۲۲:۰۰
  United Arab Emirates Division 1
Al Hamriyah
۱
۱
Hatta Dubai
inprogress
۲۱:۳۰
Al Jazira Hamra
۱
۲
Gulf Heroes FC
inprogress
۲۱:۳۰
Baynounah SC
۰
۲
Fujairah FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Finland Suomen Cup
IPS Edustus
۵
۰
Peka
Finished
۲۰:۱۵
  Senegal Ligue 2
ASC Port Autonome
۲
۰
ASC HLM Dakar
Finished
۲۰:۰۰
Ajel De Rusfique
۲
۱
Oslo FA
Finished
۲۰:۰۰
  Africa Africa Cup of Nations Qualification Group A
Sao Tome and Principe
۰
۲
Sierra Leone
Finished
۱۹:۳۰
  Ecuador Serie B
Imbabura SC
۱
۲
Chacaritas SC
Finished
۱۹:۳۰
America de Quito
۱
۱
CD Vargas Torres
Finished
۰۲:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
Team Rhino FC
۳
۰
Hawks FC
Finished
۱۹:۳۰
Banjul United
۱
۱
Steve Biko FC
Finished
۱۹:۳۰
PSV Wellingara
۱
۲
WAA Banjul
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
UD Llanera
۳
۰
CD Colunga
Finished
۱۹:۰۰
Condal CF
۱
۲
L`Entregu CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Lealtad
۰
۰
CD Praviano
Finished
۱۳:۳۰
Luarca CF
۱
۰
Llanes
Finished
۱۸:۳۰
UC Ceares
۱
۱
Aviles Stadium CF
Finished
۱۸:۳۰
Real Titanico FC
۱
۱
Sporting Gijon B
Finished
۱۸:۳۰
CD Tuilla
۳
۴
Valdesoto CF
Finished
۱۸:۳۰
Caudal Deportivo de Mieres
۱
۱
CD Covadonga
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
UCAM Murcia CF B
۰
۱
CA Pulpileno
Finished
۱۸:۰۰
UD Caravaca
۲
۱
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۸:۳۰
Ciudad de Murcia
۱
۰
Muleno CF
Finished
۱۸:۳۰
Real Murcia B
۱
۰
La Union CF
Finished
۱۳:۳۰
Racing Murcia
۲
۱
Union Molinense CF 2020
Finished
۱۳:۳۰
Deportiva Minera
۰
۰
Aguilas FC
Finished
۱۸:۳۰
CD Cieza
-
-
Alcantarilla FC
Finished
۱۹:۰۰
CD Bullense
۰
۳
EG El Palmar CF
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Atletico Monzon
۱
۲
CD Utrillas
Finished
۱۹:۰۰
CD Carinena
۰
۲
UD Barbastro
Finished
۱۳:۴۵
CF Calamocha
۱
۰
Huesca B
Finished
۱۸:۰۰
AD Almudevar
۳
۲
CF Epila
Finished
۱۸:۱۵
CD Caspe
۲
۱
CD Binefar
Finished
۱۸:۳۰
CF Illueca
۴
۱
Cuarte CD
Finished
۱۸:۳۰
CDJ Tamarite
۵
۰
CD La Almunia
Finished
۱۸:۴۵
Ejea
۲
۳
CD Robres
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Jerez CF
۱
۰
CF Trujillo
Finished
۱۹:۰۰
CD Miajadas
۰
۱
Moralo
Finished
۱۳:۳۰
Olivenza
۲
۱
Plasencia
Finished
۱۳:۳۰
UD Fuente de Cantos
۰
۰
Arroyo
Finished
۱۳:۳۰
At. Pueblonuevo
۴
۰
UC La Estrella
Finished
۱۴:۰۰
Calamonte
۱
۱
CD Don Alvaro
Finished
۱۴:۰۰
CP Montehermoso
۰
۲
AD Llerenense
Finished
۱۸:۳۰
SP Villafranca
۴
۱
CD Azuaga
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Vicenza
۲
۳
F.C. Arzignano Valchiampo
Finished
۱۹:۰۰
Calcio Lecco
۰
۰
Triestina Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Mantova
۱
۱
Juventus U23
Finished
۱۶:۰۰
Pro Patria
۱
۴
Albinoleffe
Finished
۱۶:۰۰
Piacenza Calcio
۱
۱
Novara
Finished
۱۹:۰۰
Virtus Verona
۱
۰
US Pergolettese
Finished
۱۹:۰۰
Sangiuliano City Nova
۱
۰
Pro Vercelli
Finished
۱۹:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۲
۲
Catalcaspor
Finished
۱۴:۳۰
Eskisehirspor K
۲
۰
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Karakopru Belediyespor
۱
۱
Yomraspor
Finished
۱۴:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۱
۱
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۴:۳۰
Elazigspor
۰
۱
Kutahyaspor
Finished
۱۴:۳۰
Sile Yildizspor
۲
۰
Agri 1970 Spor
Finished
۱۴:۳۰
Edirnespor
۳
۰
Karsiyaka SK
Finished
۱۴:۳۰
  Scotland Challenge Cup
Raith Rovers
۰
۱
Hamilton Academicals FC
Finished
۱۸:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Marchamalo
۰
۰
La Solana
Finished
۱۸:۳۰
Quintanar Rey
۳
۰
Azuqueca
Finished
۱۹:۰۰
CD Toledo
۰
۳
Conquense
Finished
۱۹:۳۰
Cd Tarancon
۲
۲
Villarrobledo
Finished
۱۳:۰۰
CF Talavera de la Reina B
۱
۱
Atletico Tomelloso
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Esiliiga
Tallinna JK Legion
۲
۲
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۸:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Akwa United
۲
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۸:۳۰
Plateau United
۲
۰
Gombe United
Finished
۱۸:۳۰
Kwara United
۲
۰
El Kanemi Warriors
Finished
۱۸:۳۰
Enyimba
۱
۱
Bendel Insurance
Finished
۱۷:۳۰
Remo Stars
۱
۰
Nasarawa United
Finished
۱۸:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Blagnac FC U19
۰
۳
Bastia SC U19
Finished
۱۴:۳۰
Istres U19
۲
۱
US Colomiers U19
Finished
۱۶:۳۰
AS Saint-Etienne U19
۱
۱
Montpellier U19
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Real Avila
۱
۱
CA Bembibre
Finished
۱۸:۳۰
SD Almazan
۰
۰
Cultural Leonesa B
Finished
۱۸:۳۰
Palencia CF
۶
۰
La Virgen del Camino
Finished
۱۸:۳۰
Arandina CF
۰
۰
Numancia B
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania I Lyga
Marijampole City
۲
۱
FK Panevezys II
Finished
۱۴:۳۰
BFA Vilnius
۲
۱
FK Ekranas
Finished
۱۳:۳۰
BE1 NFA
۱
۱
FC Garliava
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Dandenong City SC U21
۳
۱
Manningham United Blues U21
Finished
۰۵:۳۰
  Japan J2 League
Mito HollyHock
۲
۴
Ventforet Kofu
Finished
۰۹:۳۰
Renofa Yamaguchi
۰
۳
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Iwaki SC
۰
۱
Machida Zelvia
Finished
۰۸:۳۰
  Uganda Super League Women
She Corporate (W)
۱
۰
Olila High School (W)
Finished
۰۹:۳۰
Kampala Queens (W)
۲
۰
UCU Lady Cardinals (W)
Finished
۱۰:۳۰
Makerere University (W)
۲
۱
Uganda Martyrs (W)
Finished
۱۰:۳۰
Asubo Gafford (W)
۳
۲
Lady Doves FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Rines SS WFC (W)
۱
۵
Kawempe Muslim (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane City U23
۵
۲
Rochedale Rovers U23
Finished
۰۹:۱۵
Brisbane Roar U23
۱
۳
Brisbane Olympic U23
Finished
۱۰:۳۰
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
۱
۱
Brisbane Roar FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Perth Glory (W)
۴
۳
Melbourne City FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Japan J League Cup
Albirex Niigata
۱
۰
Kashima Antlers
Finished
۰۸:۳۰
Yokohama FC
۰
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۸:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۱
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۸:۳۰
Avispa Fukuoka
۳
۳
Kashiwa Reysol
Finished
۰۹:۳۰
FC Tokyo
۵
۰
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۹:۳۰
Gamba Osaka
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Sagan Tosu
۰
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۰۹:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Shimizu S-pulse
Finished
۰۹:۳۰
Kawasaki Frontale
۰
۰
Shonan Bellmare
Finished
۰۹:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Yangpyeong FC
۰
۲
Mokpo City
Finished
۰۸:۳۰
Chuncheon FC
۱
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۸:۳۰
Busan Transport Corp
۰
۱
Paju Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Tasmania
South Hobart
۲
۲
Clarence Zebras
Finished
۰۶:۳۰
  United States NWSL
San Diego Wave (W)
۳
۲
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۵:۳۰
Washington Spirit (W)
-
-
Seattle Reign FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles FC Reserves
۱
۲
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Mitchelton (W)
۳
۴
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
Sporting FC (W)
۳
۲
Alajuelense (W)
Finished
۰۴:۳۰
CS Herediano (W)
۰
۲
AD Cofutpa (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Celaya
۲
۱
Venados Merida FC
Finished
۰۲:۳۰
Correcaminos
۱
۰
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۴:۳۵
Pumas Tabasco
۱
۳
Raya2 Expansion
Finished
۰۶:۳۵
CF Atlante
۰
۰
Leones Negros Guadalajara
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Boca Juniors
۲
۱
Olimpo
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Copa Alagoas
CS Esportiva AL
۱
۰
Cruzeiro Arapiraca
Finished
۰۱:۳۰
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
۰
۰
CS Alagoano AL
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Bahia (W)
۳
۲
Gremio RS (W)
Finished
۰۰:۳۰
Kindermann (W)
۱
۱
Sao Paulo (W)
inprogress
۲۱:۳۰
SC Internacional (W)
۱
۰
Cruzeiro (W)
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Mineiro (W)
۱
۰
Real Brasilia FC (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Recoleta
۰
۱
CD Puerto Montt
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Iquique
۱
۲
Union San Felipe
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
CA Patronato
۱
۲
Club Atletico Guemes
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Alvarado
۰
۱
Almirante Brown de Lules
Finished
۰۱:۳۰
Villa Dalmine
۲
۰
Ferro Carril Oeste
Finished
۰۱:۳۰
CA Defensores Unidos
۱
۱
CA All Boys
inprogress
۲۲:۰۰
Almagro
۱
۰
Temperley
inprogress
۲۲:۰۰
Club Atletico Aldosivi
۰
۰
Chacarita Juniors
inprogress
۲۲:۰۰
Guillermo Brown
۰
۰
Nueva Chicago
inprogress
۲۲:۳۰
Club Atletico Mitre
-
-
Tristan Suarez
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Gimnasia Mendoza
-
-
Deportivo Moron
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Chile Segunda Division
CSD San Antonio Unido
۱
۰
Melipilla
Finished
۰۰:۳۰
Real Juventud San Joaquin
۰
۰
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Limache
۲
۱
Deportes Linares
Finished
۰۲:۳۰
  Germany 3.Liga
TSV 1860 Munchen
۱
۴
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۴:۳۰
FSV Zwickau
۲
۰
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Northern Tigers (W)
۳
۰
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۰:۰۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۱
NWS Koalas (W)
Finished
۰۹:۳۰
Sydney University FC (W)
۲
۲
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
Bankstown City Lions (W)
۱
۱
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۰۹:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۱
۱
Manly United FC (W)
Finished
۰۹:۴۰
  North and Central America CONCACAF Nations League A, Group B
Martinique
۱
۲
Costa Rica
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۴
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Roar Youth
۱
۰
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۲:۴۵
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Juventud Torremolinos CF
۰
۲
Antequera CF
Finished
۱۳:۳۰
Recreativo de Huelva
۱
۰
Mar Menor
Finished
۱۸:۳۰
UCAM Murcia
۱
۱
Sanluqueno
Finished
۱۳:۳۰
Sevilla Atletico
۱
۱
FC Cartagena II
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Mancha Real CF
۰
۱
Cadiz B
Finished
۱۳:۳۰
CD Utera
۰
۱
CD San Roque de Lepe
Finished
۱۳:۳۰
Velez CF
۱
۱
CD El Ejido 2012
Finished
۱۳:۳۰
Yeclano Deportivo
۳
۱
Real Betis B
Finished
۱۹:۰۰
Xerez Deportivo FC
۰
۱
Granada B
Finished
۱۹:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Ballymun United
۱
۳
Lucan United
Finished
۱۴:۳۰
  India Sikkim S-League
Sikkim Aakraman FC
۰
۰
Sikkim Dragons
Finished
۱۱:۳۰
  Russia FNL
Veles Moscow
۰
۰
Volga Ulyanovsk
Finished
۱۴:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۱
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۲۰:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۱
۱
PFC Kuban
Finished
۱۵:۳۰
FC Krasnodar II
۱
۰
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۵:۳۰
Akron Tolyatti
۲
۰
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۵:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۳
۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۶:۳۰
Arsenal Tula
۲
۱
FC Ufa
Finished
۱۶:۳۰
Energiya Khabarovsk
۰
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Bundesliga Women
Bayer Leverkusen (W)
۲
۰
SC Freiburg (W)
Finished
۱۴:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۲
۰
SG Essen (W)
Finished
۱۴:۳۰
MSV Duisburg (W)
۰
۰
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۷:۳۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۳
۱
SV Meppen (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Ofspor
۱
۱
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Gumushanespor
۵
۱
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
Orduspor 1967
۰
۰
Antalya Kestelspor
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۰
۰
Elaziz Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Jove Espanol
۰
۲
Castellon B
Finished
۱۴:۱۵
Orihuela
۲
۱
Hercules II
Finished
۲۰:۰۰
Torrent CF
۰
۰
Atzeneta
Finished
۱۳:۳۰
Silla CF
۱
۲
CF Gandia
Finished
۱۸:۳۰
CD Roda
۱
۱
Levante B
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Ajax Amsterdam (W)
۵
۰
VV Alkmaar (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Real Balompedica Linense
۱
۲
Real Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
Merida
۲
۰
CF Fuenlabrada
Finished
۱۳:۳۰
Deportivo La Coruna
۲
۰
Celta de Vigo B
Finished
۲۰:۳۰
CD Badajoz
۲
۱
Unionistas de Salamanca CF
Finished
۱۳:۳۰
Alcorcon
۲
۲
Ceuta
Finished
۱۳:۳۰
Rayo Majadahonda
۲
۱
Pontevedra
Finished
۱۷:۳۰
San Sebastian De Los Reyes
۱
۱
Cultural Leonesa
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie A Women
Parma (W)
۰
۱
Sassuolo (W)
Finished
۱۴:۰۰
AC Milan (W)
۳
۳
Fiorentina (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Gran Pena FC
۳
۱
Arzua
Finished
۱۳:۳۰
Viveiro CF
۰
۰
Club Rapido de Bouzas
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Arteixo
۲
۲
Arosa SC
Finished
۱۳:۳۰
RC Villalbes
۱
۱
Alondras CF
Finished
۱۴:۰۰
CD Choco
۰
۱
Deportivo Fabril
Finished
۱۹:۰۰
UD Somozas
۲
۱
CD Barco
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CF Intercity
۰
۰
SD Amorebieta
Finished
۱۳:۳۰
Castellon
۰
۰
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۹:۳۰
Osasuna B
۱
۰
CD Alcoyano
Finished
۱۳:۳۰
CD Atletico Baleares
۲
۰
Athletic Bilbao B
Finished
۱۳:۳۰
CD Numancia
۱
۱
Real Murcia
Finished
۱۳:۳۰
CD La Nucia
۲
۲
UD Logrones
Finished
۱۷:۳۰
UE Cornella
۱
۱
Real Union Club de Irun
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Valencia CF B
۳
۲
CF Badalona
Finished
۱۲:۳۰
CE Manresa
۰
۰
Hercules Alicante
Finished
۱۳:۳۰
Ebro
۱
۳
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
CD Teruel
۱
۱
RCD Espanyol B
Finished
۱۸:۳۰
SCR Pena Deportiva
۲
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۹:۳۰
SD Formentera
۰
۰
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۸:۳۰
Terrassa CF
۱
۱
UD Alzira
Finished
۱۸:۳۰
Lleida
۲
۱
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary NB III
Balatonfuredi FC
۰
۰
Komarom VSE
Finished
۱۲:۳۰
Diosgyori VTK II
۱
۰
Penzugyor
Finished
۱۲:۳۰
Senyo Carnifex FC
۱
۰
Hajduszoboszlo SE
Finished
۱۷:۳۰
Putnok VSE
۱
۱
Bekescsabai Elore SE II
Finished
۱۷:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۱
Kisvarda II
Finished
۱۲:۳۰
Vasas SC II
۱
۳
Tiszaujvaros
Finished
۱۲:۳۰
Puskas Academy II
۳
۰
Technoroll Teskand
Finished
۱۲:۳۰
Zalaegerszegi TE II
۰
۳
Bicskei TC
Finished
۱۴:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۱
۱
Erdi VSE
Finished
۱۷:۳۰
BKV Elore
۱
۱
Debrecen EAC
Finished
۱۷:۳۰
Kelen SC
۱
۱
Veszprem FC
Finished
۱۷:۳۰
Dabas FC
۱
۳
Ferencvarosi TC II
Finished
۱۷:۳۰
Budaorsi SC
۰
۱
Mori SE
Finished
۱۷:۳۰
Erzsebeti SMTK
۱
۰
Paksi SE II
Finished
۱۷:۳۰
Tiszafuredi
۱
۴
Egri FC
Finished
۱۷:۳۰
  Slovakia 2. Liga
SK Slovan Bratislava B
۲
۲
Spartak Myjava
Finished
۱۲:۰۰
FK Samorin
۰
۱
MFK Kosice
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic CFL, Group B
FK Chlumec
۲
۳
Mlada Boleslav B
Finished
۱۱:۴۵
FK Teplice B
۲
۳
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic MSFL
Unicov
۱
۰
SFK Vrchovina
Finished
۱۱:۴۵
Banik Ostrava B
۳
۱
SK Kvitkovice
Finished
۱۱:۴۵
SK Sokol Brozany
۳
۰
FC Kolin
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Atletico Malagueno
۴
۱
Motril CF
Finished
۱۳:۳۰
Arenas Armilla CD
۰
۲
UD Torre del Mar
Finished
۱۳:۳۰
CD Huetor Vega
۱
۰
Atletico Porcuna CF
Finished
۱۳:۳۰
UD Almeria B
۰
۳
Marbella FC
Finished
۱۳:۳۰
CD Huracan Melilla
۰
۶
Real Jaen CF
Finished
۱۷:۰۰
Torredonjimeno
۳
۰
Maracena
Finished
۱۹:۳۰
FC Malaga City
۲
۱
Huetor Tajar
Finished
۱۹:۳۰
CD Torreperogil
۳
۱
Centro de Deportes El Palo
Finished
۲۰:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth SC (W)
۴
۰
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Balcatta (W)
۹
۰
Curtin University FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Romania Liga 1 Women
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۴
۰
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
Finished
۱۱:۳۰
CSM Alexandria (W)
۶
۱
Piros Security (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Matonense SP
۰
۳
Marilia SP
Finished
۱۶:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
Stupcanica Olovo
۱
۰
Buducnost Banovici
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania A Lyga Women
Gintra Universitetas (W)
۱
۱
MFA Zalgiris (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
Rielasingen-Arlen
۳
۱
Offenburger FV
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV A
Sparta Petegem
۰
۲
FC Gullegem
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
Vibonese Calcio
۳
۱
Canicattì
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda 2nd Division
Police SC
۱
۱
Mbarara City
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
Bocholter VV
۲
۱
SK Pepingen-Halle
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Division One Midlands Women
Sheffield FC (W)
۱
۱
Peterborough United (W)
Finished
۱۶:۳۰
Leek Town (W)
۲
۱
Doncaster Rovers Belles (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium First Amateur Division
Liege FC
۴
۱
KAA Gent II
Finished
۱۶:۳۰
Oud Heverlee Leuven II
۲
۱
KVK Tienen
Finished
۱۶:۳۰
  Serbia League Women
Vojvodina (W)
۳
۱
ZFK Spartak Subotica II (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
FC La Sarraz
۱
۱
FC Echallens
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
PAE Rodos FC
۴
۰
Aias Gastounis
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
AO Chalkis
۰
۴
Tilikratis
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Borussia Freialdenhoven
۱
۵
BC Viktoria Glesch Paffendorf
Finished
۱۶:۳۰
FC Hurth
۲
۰
SpVg Frechen 20
Finished
۱۶:۳۰
FC Wegberg-Beeck
۱
۱
SSG Bergisch Gladbach
Finished
۱۶:۳۰
Siegburger SV 04
۰
۱
Blau-Weiss Friesdorf
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Hohkeppel
۲
۲
VfL Vichttal
Finished
۱۷:۰۰
TuS BW Konigsdorf
۳
۱
Fortuna Koln II
Finished
۱۷:۰۰
FC Pesch 1956
۳
۱
Hennef 05
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium Super League Women
Club Brugge (W)
۰
۰
Standard Liege (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Roltek Dob
۴
۱
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۶:۳۰
Jadran Dekani
۱
۱
NK Krka
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 5
APO Keratsini
۳
۱
AO Poros
Finished
۱۶:۳۰
Aris Petroupolis
۰
۰
Ethnikos Piraeus FC
Finished
۱۶:۳۰
AO Tympakiou
۲
۱
Agios Nikolaos
Finished
۱۶:۳۰
AO Agia Paraskevi
۱
۱
FC Marko
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Division One North Women
York City (W)
۱
۴
Chorley (W)
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Division One South-East Women
Actonians (W)
۴
۱
Norwich City Lfc (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Mineiro 1
CA Patrocinense
۱
۰
Caldense
Finished
۱۶:۳۰
Villa Nova MG
۰
۲
Tombense MG
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
SV Neuhof
۰
۱
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۶:۳۰
FC Eddersheim
۳
۲
Türk Gucu Friedberg
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
TSV Pattensen
۲
۴
MTV Gifhorn
Finished
۱۶:۳۰
Heeslinger SC
۶
۲
Eintracht Celle
Finished
۱۶:۳۰
HSC Hannover
۳
۲
Arminia Hannover
Finished
۱۶:۳۰
Rotenburger
۲
۰
SV Ahlerstedt/Ottendorf
Finished
۱۶:۳۰
  Poland II Liga
Stomil Olsztyn
۲
۱
Motor Lublin
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
TSV Meerbusch
-
-
SC St Tonis 11/20
Finished
۱۶:۳۰
FC Monheim
۰
۱
Sonsbeck
Finished
۱۶:۳۰
SSVg Velbert
۰
۱
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۶:۳۰
VfB 03 Hilden
۱
۳
TVD Velbert
Finished
۱۶:۳۰
SF Hamborn 07
۳
۱
MSV Düsseldorf
Finished
۱۶:۳۰
Kleve
۱
۴
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۶:۳۰
VfB Homberg
۰
۲
Union Nettetal
Finished
۱۶:۳۰
Schwarz Weiss Essen
۰
۰
Sportfreunde Baumberg
Cancelled
۱۶:۳۰
Cronenberger SC
۰
۴
FC Kray
Finished
۱۶:۳۰
Turu Dusseldorf 1880
۴
۰
FSV Duisburg
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie B Women
Brescia Calcio (W)
۳
۰
Ravenna (W)
Finished
۱۶:۳۰
Trento (W)
۱
۲
Tavagnacco (W)
Finished
۱۶:۳۰
Chievo Verona (W)
۲
۱
Genoa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Apulia Trani (W)
۰
۱
San Marino Academy (W)
Finished
۱۶:۳۰
Cittadella (W)
۱
۰
Hellas Verona (W)
Finished
۱۶:۳۰
Napoli (W)
۴
۰
Cesena (W)
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Southern Premier Division Women
Gillingham (W)
۰
۱
Ipswich Town (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Austria Regionalliga Middle
Union Gurten
۰
۰
WSG Hertha Wels
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Paulista Serie A1
Sao Bernardo FC
۰
۰
Mirassol FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Croatia First League Women
ZNK Hajduk Split (W)
۵
۰
ZNK Donat Zadar (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Brasiliense
Capital Brasilia CF
۰
۱
Brasiliense FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Mexico Liga TDP, Group 17
La Tribu de Ciudad Juarez
-
-
Chihuahua FC 2
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Catarinense 1
Barra FC
-
-
Brusque
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. B
San Jose FC (Escazu)
-
-
Escorpiones de Belen
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Jamaica Premier League
Chapelton Maroons FC
-
-
Montego Bay United
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Dynamo Puerto FC
۰
۰
Atletico La Cruz
inprogress
۲۳:۰۰
Falcon Heroes FC
۰
۰
TFC Maracaibo
inprogress
۲۳:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano
Sousa EC
۲
۱
Botafogo PB
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Vitoria ES
۰
۲
Estrela do Norte ES
inprogress
۲۲:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Catanzaro
۲
۲
Pescara
Finished
۱۶:۰۰
Virtus Francavilla
۲
۰
AC Monopoli
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Maranhense
Maranhao MA
۰
۰
Moto Club
inprogress
۲۲:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Philadelphia Union II
۱
۲
Orlando City II
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Copa Verde
Paysandu
۰
۱
Remo PA
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Baiano 1
EC Jacuipense
۱
۰
EC Bahia
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Cearense 2
Itapipoca
۰
۰
Horizonte FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Ireland U19 League
Saint Patrick's Athletic U19
۵
۱
Derry City U19
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers FC U19
۳
۳
Bohemians Dublin U19
Finished
۱۷:۳۰
Shamrock Rovers U19
۳
۱
Cork City U19
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Copa do Nordeste
ABC Futebol Clube
۲
۰
Nautico Capibaribe
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Pernambucano 1
Maguary PE
۰
۱
Retro FC Brasil
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Baiano U20
Leonico U20
۰
۴
Camacariense U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Guatemala Liga Nacional Women
Cobaneras FC (W)
۴
۱
CSD Concepcion (W)
Finished
۲۰:۳۰
Suchitepequez (W)
۰
۱
CSD Municipal (W)
Finished
۲۰:۳۰
UNIFUT-Rosal (W)
۱
۱
FC Cremas (W)
Finished
۲۰:۳۰
Club Deportivo Xela (W)
۲
۱
Xinabajul (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Liberia First Division
Cece United
۲
۱
Sandi FC
Finished
۱۹:۳۰
FC BEA Mountain
۵
۱
LPRC Oilers FC
Finished
۱۹:۳۰
Watanga FC
۶
۱
Invicible Eleven
Finished
۱۹:۳۰
  Burkina Faso Coupe du Faso
Etoile Filante Ouagadougou
۱
۰
AS Sonabel Ouagadougou
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Lagun Onak
۰
۲
SD Leioa
Finished
۱۸:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. B
Wikki Tourist
۱
۱
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
  Morocco Coupe du Trone
Fath Casablanca
۱
۲
Chabab Mohammedia
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
FC Vresina
۲
۱
SC Pusta Polom
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland Lowland League
Spartans
۳
۰
Gretna 2008
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Primera Division Women
Universidad Catolica (W)
۲
۴
Santiago Morning (W)
Finished
۱۷:۳۰
Universidad de Concepcion (W)
۷
۲
Puerto Montt (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
FC Wolfurt
۰
۲
FC Lauterach
Finished
۱۷:۳۰
  Norway NM Cup
Trygg/Lade
۴
۰
NTNUI
Finished
۱۶:۳۰
  Poland 1 Liga Women
UKS SMS II Lodz (W)
۳
۰
Resovia Rzeszow (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
TJ Kovo Belusa
۱
۲
OFK Malzenice
Finished
۱۶:۰۰
TJ Druzstevnik Velke Ludince
۰
۱
FK Podkonice
Finished
۱۶:۰۰
  Uruguay Amateur Cup
Paysandu Interior
۰
۱
Lavalleja Capital
Finished
۰۳:۳۰
  World Friendly International Matches U19
Malta U19
۲
۱
Albania U19
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic Division 2 Women
AC Sparta Praha II (W)
۱
۲
FC Hradec Kralove (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
FK Meteor Praha VIII
۶
۱
SK Slany
Finished
۱۱:۴۵
SFC Opava 2
۲
۰
FC Slavoj Olympia Bruntal
Finished
۱۵:۳۰
Zdar nad Sazavou
۳
۰
FC Spartak Velka Bites
Finished
۱۶:۳۰
SK Zdirec Nad Doubravou
۱
۰
Bystrice Nad Pernstejnem
Finished
۱۶:۳۰
Sokol Tasovice
۳
۰
Vysocina Jihlava B
Finished
۱۶:۳۰
Tatran Vsechovice
۲
۱
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic CFL, Group A
FK Zbuzany 1953
۳
۰
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۱:۳۰
Povltavska FA
۱
۰
FK Banik Sokolov
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Cape Town City FC Reserves
۳
۲
Stellenbosch FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Orlando Pirates Reserves
۳
۱
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Amazulu Reserves
۱
۳
Lamontville Golden Arrows Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Segunda Division Women
Levante B (W)
۲
۱
CF Union Viera (W)
Finished
۱۱:۳۰
CD Femarguin (W)
۳
۰
La Solana (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Union de Tenerife (W)
۱
۰
CFF Albacete (W)
Finished
۱۴:۳۰
Real Betis B (W)
۵
۱
CD Pozoalbense (W)
Finished
۱۷:۳۰
Real Madrid B (W)
۲
۰
Bizkerre (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Sejong Vanesse
۴
۲
Jeonju Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Sejong Vanesse
۳
۱
Yeoju Citizen FC
Cancelled
۰۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Southport Warriors
۸
۱
Nerang Eagles S.C.
Finished
۰۸:۳۰
  Japan WE League Women
Inac Kobe Leonessa (W)
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۱
۲
NTV Beleza (W)
Finished
۰۷:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۰
Nojima Stella KS (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Wollongong Wolves FC
۳
۰
Central Coast Mariners U21
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Victoria
St Albans Saints
۰
۱
South Melbourne FC
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL South Australia Women Reserves
Fulham United Reserves (W)
۰
۳
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۰۶:۳۰
  World Friendly International Matches U23
New Zealand U23
۲
۱
China U23
Finished
۰۳:۰۰
  Singapore Merlion Cup
Singapore U22
۱
۲
Cambodia U22
Finished
۱۲:۳۰
Malaysia U22
۲
۱
Hong Kong U22
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Real Pilar
۱
۰
Berazategui
Finished
۰۲:۰۰
Deportivo Laferrere
۲
۱
CA Atlas
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Liniers
۱
۰
Sportivo Italiano
inprogress
۲۲:۰۰
  Paraguay Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۵
۰
Sportivo Ameliano (W)
Finished
۰۲:۰۰
  Mexico Liga TDP, Group 14
Diablos Tesistan
۷
۰
Real Animas Sayula
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Campeonato Acreano
Vasco da Gama AC
۲
۳
Nauas
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Gavilanes FC Matamoros
۰
۰
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Dongu FC
۰
۱
Chihuahua FC
Finished
۰۱:۳۰
Cafetaleros De Chiapas
۱
۰
Tecos
Finished
۰۳:۳۰
  El Salvador Primera Division
Jocoro FC
۲
۰
CD Dragon
Finished
۰۰:۴۵
Alianza FC
۲
۰
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۴:۴۵
  El Salvador Reserves League
Alianza San Salvador Reserves
۲
۱
CD Platense Zacatecoluca Reserves
Finished
۰۰:۳۰
CD Chalatenango Reserves
۲
۱
AD Isidro Metapan Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie B
T'HO Mayas FC
۲
۰
Mazorqueros
Finished
۰۰:۳۰
Oaxaca II
۲
۱
Chilpancingo
Finished
۰۴:۰۰
  Mexico Liga TDP, Group 5
Guerreros DD
۳
۱
Sangre de Campeon
Finished
۰۰:۳۰
CD Mexiquense FC
۹
۱
Ecatepec FC
Finished
۰۱:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Ameliano
۲
۲
Olimpia Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
Cerro Porteno
۴
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
  North and Central America CONCACAF Nations League B, Group B
Montserrat
۰
۴
Haiti
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. A
Quepos Cambute
۲
۲
AD Sarchi
Finished
۰۰:۰۰
Puerto Golfito
۱
۶
Deportiva Carmelita
Finished
۰۰:۳۰
  Kazakhstan Cup
Akademiya Ontyustik
۵
۳
FK Kyran
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey League Women
Soma Zaferspor (W)
۱
۱
Horozkent SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bagcilar Evrenspor (W)
۶
۰
Sakarya Kadin FK (W)
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep Asya Spor (W)
۱
۱
Pendik Camlikspor (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Tunisia Ligue 2, Group B
CS Bembla
۲
۰
ES Jerba Midoun
Finished
۱۶:۰۰
AS Oued Ellil
۳
۱
AS Gabes
Finished
۱۶:۰۰
Club Olympique de Medenine
۱
۰
CS Korba
Finished
۱۶:۰۰
Rades
۱
۳
AS Marsa
Finished
۱۶:۰۰
  Sweden Damallsvenskan
Brommapojkarna (W)
۲
۲
IK Uppsala (W)
Finished
۱۴:۳۰
Kristianstads DFF (W)
۳
۱
IFK Kalmar (W)
Finished
۱۶:۳۰
KIF Orebro (W)
۱
۳
Linkopings FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
BK Hacken (W)
۰
۱
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hammarby IF DFF (W)
۲
۰
Vittsjo GIK (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Luxembourg Promotion D'Honneur
Yellow Boys Weiler-La-tour
۱
۲
FC Schifflange 95
Finished
۱۶:۰۰
FC Luxembourg City
۳
۱
Fc Jeunesse Schieren
Finished
۱۶:۰۰
FC Marisca Mersch
۱
۱
SC Bettembourg
Interrupted
۱۷:۰۰
Jeunesse Canach
-
-
FC Mamer 32
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Bundesliga Women
Union Kleinmunchen (W)
۲
۱
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Norway Interkretsserie U19
Lillestrom U19
۴
۲
FK Bodo/Glimt U19
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
۳
۰
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
DJK Don Bosco Bamberg
۰
۳
TSV Abtswind
Finished
۱۵:۳۰
  Scotland Premier League Women
Partick Thistle (W)
۰
۱
Hearts (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hamilton Academical FC (W)
۱
۴
Motherwell (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dundee United WFC (W)
۰
۱
Spartans FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia 3.SNL
NK Dren Vrhinka
۶
۱
NK Skofja Loka
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
Watergraafsmeer
۰
۴
HV & CV Quick
Finished
۱۵:۳۰
VV Gemert
۳
۱
OJC Rosmalen
Finished
۱۵:۳۰
Baronie
۱
۲
ADO '20
Finished
۱۵:۳۰
SV Oss 20
۱
۲
UDI'19
Finished
۱۵:۳۰
GVV Unitas
۲
۱
USV Hercules
Finished
۱۵:۳۰
RKVV DEM Beverwijk
۲
۰
Groene Ster
Finished
۱۵:۳۰
Haaksbergse Sport Club 1921
۰
۳
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
Finished
۱۶:۰۰
  Norway 1. Division Women
Fortuna Aalesund (W)
۲
۳
Kolbotn (W)
Finished
۱۵:۳۰
Grei Kvinner Elite (W)
۰
۲
Klepp (W)
Finished
۱۶:۳۰
TIL2020 (W)
۴
۲
Grand Bodo (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Greece Super League 2, Group B
OF Ierapetras
۰
۰
PAE Egaleo
Finished
۱۵:۱۵
Irodotos
۱
۲
Kalamata
Finished
۱۵:۱۵
Panachaiki
۰
۰
Apollon Chania Kissamikos
Finished
۱۵:۱۵
  Scotland Premier League 2 Women
East Fife (W)
۲
۱
Queens Park (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD Gran Tarajal
۲
۱
UD Villa de Santa Brigida
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
SV Hemelingen
۲
۱
Brinkumer SV
Finished
۱۴:۳۰
Schwachhausen
۳
۲
Union 60 Bremen
Finished
۱۴:۳۰
KSV Vatan Sport Bremen
۱
۱
Aumund-Vegesack
Finished
۱۶:۳۰
  Finland U20 League
VJS Vantaa U20
۲
۰
IF Gnistan U20
Finished
۱۲:۳۰
Atlantis U20
۵
۰
FC Reipas U20
Finished
۱۵:۰۰
KuPS Kuopio U20
۰
۰
HJK Helsinki U20
Finished
۱۵:۳۰
HIFK Helsinki U20
۳
۰
FC Futura Juniorit U20
Finished
۲۰:۴۵
  Poland III Liga, Group 1
Unia Skierniewice
۱
۰
KS Blonianka Blonie
Finished
۱۴:۳۰
  Israel Liga Alef North
Hapoel Qalansawe
۲
۲
Hapoel Migdal Haemeq
Finished
۱۴:۰۰
  Croatia 2. NL
NK Dugo Selo
۳
۲
NK Hrvace
Finished
۱۳:۳۰
NK Radnik Sesvete
۲
۰
Belisce
Finished
۱۵:۳۰
  Kenya Super League
Mara Sugar FC
۴
۲
Mwatate United
Finished
۱۳:۳۰
Mully Children Family
۰
۱
Migori Youth
Finished
۱۵:۳۰
Darajani Gogo
۲
۰
Silibwet
Finished
۱۵:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
Sportis KKP Bydgoszcz (W)
۰
۰
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۳:۳۰
GKS Gornik Leczna (W)
۲
۱
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Andorra 2a Divisio
UE Engordany B
۱
۲
UE Santa Coloma B
Finished
۱۳:۳۰
FC Ranger's
۱
۱۱
FC Pas de La Casa
Finished
۱۶:۳۰
FS La Massana
۱۰
۲
FC Encamp
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
SE Penya Independent
۵
۰
CF Soller
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
Fundacio Esportiva Grama
۳
۳
UE Rapitenca
Finished
۱۳:۱۵
Pobla de Mafumet CF
۱
۱
UE Castelldefels
Finished
۱۳:۳۰
Girona FC B
۱
۰
CP San Cristobal
Finished
۱۳:۳۰
CE Europa
۱
۰
CF Badalona B
Finished
۱۳:۳۰
CF Montanesa
۰
۰
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۳:۳۰
Vilafranca
۳
۲
UE Sants
Finished
۱۴:۰۰
UE Vilassar de Mar
۲
۲
CE L'Hospitalet
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia 3. NL
Gaj Mace
۲
۱
NK Bistra
Finished
۱۲:۳۰
RNK Split
۰
۱
NK Junak
Finished
۱۸:۰۰
  Austria Regionalliga Salzburg
SV Wals-Grünau
۶
۰
Salzburger AK
Finished
۱۲:۳۰
USK Anif
۲
۲
SV Seekirchen
Finished
۱۶:۳۰
SV Kuchl
۰
۰
SK Bischofshofen
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
Futbolellas CFF (W)
۴
۰
CD Daimiel Futbol (W)
Finished
۱۲:۳۰
CD Samper (W)
۴
۱
Salamanca (W)
Finished
۱۳:۳۰
Berriozar CF (W)
۷
۱
Aurrera de Vitoria (W)
Finished
۱۳:۳۰
AD Son Sardina (W)
۱
۱
Vic Riuprimer Refo (W)
Finished
۱۳:۳۰
UD Mos (W)
۰
۲
Deportivo La Coruna B (W)
Finished
۱۳:۴۵
UD San Antonio Pureza (W)
۶
۱
Puerto del Carmen (W)
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Pedoma (W)
۱
۳
Las Majoreras (W)
Finished
۱۴:۳۰
Atletico de Madrid III (W)
۳
۰
CF Extremadura (W)
Finished
۱۵:۰۰
Fundacion Albacete (W)
۳
۱
Ciudad Alcala CF (W)
Finished
۱۵:۰۰
Ciudad de Murcia (W)
۱
۲
Mislata CF (W)
Finished
۱۷:۳۰
Rayo Vallecano B (W)
۲
۱
CP San Miguel (W)
Finished
۱۷:۳۰
Victoria CF (W)
۰
۲
CD Olimpico de Leon (W)
Finished
۱۷:۳۰
Pozuelo de Alarcon (W)
۲
۰
CD Atletico Lince (W)
Finished
۱۸:۰۰
UE Cornella (W)
۱
۱
SD Casablanca (W)
Finished
۱۸:۰۰
Real Sociedad B (W)
۱
۰
San Ignacio (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Kenya League Women
Wadadia (W)
۱
۰
Zetech Sparks FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Poland IV Liga
Radziszowianka Radziszow
۳
۲
Okocimski Brzesko
Finished
۱۲:۳۰
KS Pomorzanin Torun
۰
۱
Cuiavia Inowroclaw
Finished
۱۷:۳۰
GKS Gryf Gryfow Slaski
۳
۳
KS Luzyce Luban
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Asociacion Deportivo Cali (W)
-
-
Llaneros (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید